بهترین ویلاهای ونوش نوید ملک نوید قزوینی خرید ویلا در شمال

بهترین ویلاهای ونوش

بهترین ویلاهای ونوش را می توان در شهر نوشهر مازندران در مکانی بسیار زیبا و جنگلی با ویویی بسیار عالی مشاهده و خریداری کرد . ونوش یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق در مازندران می باشد که با کمی جستجو می توانید به ویلای دلخواه خود برسید .

ونوش کجاست ؟

شاید برایتان جالب باشد که مفهوم کلمه ونوش چیست. ونوش در زبان محلی مازندرانی به معنی گل بنفشه است. برای این که بدانیم دقیقا ونوش کجاست، فاصله شهر های اطراف را با این روستا بررسی می‌کنیم. این روستا در دهستان کالج قرار گرفته است. کالج در شهرستان نوشهر، در استان مازندران می‌باشد. روستای ونوش با شهر رویان، 10 کیلومتر و با شهرستان نوشهر، 30 کیلومتر فاصله دارد. این روستا از قسمت شرقی با دهستان وازوار و حسن آباد همسایگی دارد. اگر برای اولین بار است که به ونوش سفر می‌کنید، شاید برای شما نیز سوال ونوش کجاست پیش بیاید. 

بازدیدها: 36

برچسب‌ها
امیردشت امیر دشت مازندران بهترین سرمایه گذاری زمین شمال خريد ويلا در نوشهر خريد ويلا در نوشهر ديوار خريد ويلا در نوشهر لتينگان خرید اپارتمان در شهرک فردوس تهران خرید زمین برای سرمایه گذاری در شمال خرید زمین در شهرک فردوس رویان خرید زمین کوچک در شمال خرید ویلا در امیردشت خرید ویلا در شمال خرید ویلا در شمال ایران خرید ویلا در شمال تا 1 میلیارد خرید ویلا در شمال تا 800 میلیون خرید ویلا در شمال دیوار خرید ویلا در شهرک فردوس رویان خرید ویلا در شهرک فردوس نور خرید ویلا در مازندران یا گیلان خرید ویلا در نوشهر خرید ویلا در نوشهر انارور خرید ویلا در نوشهر تا یک میلیارد خرید ویلا در نوشهر ساحلی خرید ویلا در نوشهر و چالوس خرید ویلا در نوشهر چلک خرید ویلا لوکس در شمال خرید ویلا لوکس شمال خرید ویلا کوچک ارزان در شمال خرید ویلا کوچک در شمال خرید ویلای لوکس در شمال خرید ویلای لوکس ساحلی در شمال خرید ویلای کوچک در شمال سرمایه گذاری زمین در شمال شهرک امیردشت شهرک منظر دریا چلک فروش ویلا شهرک فردوس فروش ویلا لوکس در شمال فروش ویلا کوچک در شمال قیمت ویلا در امیر دشت قیمت ویلا در شمال نوشهر نوشهر شمال نوشهر کجا بریم نوید ملک ویلای ارزان در شمال
Latest Properties
 

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)

بازدید کننده گرامی

اگر دوست دارید از طرف نوید ملک یک پیشنهاد شگفت انگیز دریافت کنید ، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید :