نوید ملک خرید ویلای مدرن در شمال منظر دریا سرمایه گذاری

راهنمای قیمت خرید ویلا بین 10 الی 20 میلیارد

خرید ویلا هم می تواند جنبه سرمایه گذاری داشته باشد و هم جهت استراحت و تفریح با خانواده باشد . خرید ویلا در شما با توجه به شرایط مکانی و همچنین مصالح بکار رفته و نوع معماری و امکانات آن می تواند دارای رنج قیمتی متفاوتی باشد .خرید ویلا از بازه قیمتی حداقل 3 میلیارد شروع شده و تا حداکثر قیمت ویلاها متغییر می باشد . ولی شما در نوید ملک می توانید از بازه قیمتی 10 الی 20 میلیارد ویلاهای مختلفی را مشاهده نمایید . این ویلا ها در محدوده شهر نور تا نوشهر بوده و شما می توانید در بهترین منطقه های مازندران صاحب ویلا شوید .

برای بازدید و خرید این ویلا می توانید با کارشناس حرفه ای خرید و فروش ویلا در شمال ، نوید قزونی ( با ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای) در تماس باشد .

بازدیدها: 68

برچسب‌ها
امیردشت امیر دشت مازندران بهترین سرمایه گذاری زمین شمال خريد ويلا در نوشهر خريد ويلا در نوشهر ديوار خريد ويلا در نوشهر لتينگان خرید اپارتمان در شهرک فردوس تهران خرید زمین برای سرمایه گذاری در شمال خرید زمین در شهرک فردوس رویان خرید زمین کوچک در شمال خرید ویلا در امیردشت خرید ویلا در شمال خرید ویلا در شمال ایران خرید ویلا در شمال تا 1 میلیارد خرید ویلا در شمال تا 800 میلیون خرید ویلا در شمال دیوار خرید ویلا در شهرک فردوس رویان خرید ویلا در شهرک فردوس نور خرید ویلا در مازندران یا گیلان خرید ویلا در نوشهر خرید ویلا در نوشهر انارور خرید ویلا در نوشهر تا یک میلیارد خرید ویلا در نوشهر ساحلی خرید ویلا در نوشهر و چالوس خرید ویلا در نوشهر چلک خرید ویلا لوکس در شمال خرید ویلا لوکس شمال خرید ویلا کوچک ارزان در شمال خرید ویلا کوچک در شمال خرید ویلای لوکس در شمال خرید ویلای لوکس ساحلی در شمال خرید ویلای کوچک در شمال سرمایه گذاری زمین در شمال شهرک امیردشت شهرک منظر دریا چلک فروش ویلا شهرک فردوس فروش ویلا لوکس در شمال فروش ویلا کوچک در شمال قیمت ویلا در امیر دشت قیمت ویلا در شمال نوشهر نوشهر شمال نوشهر کجا بریم نوید ملک ویلای ارزان در شمال
Latest Properties
 

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)

بازدید کننده گرامی

اگر دوست دارید از طرف نوید ملک یک پیشنهاد شگفت انگیز دریافت کنید ، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید :